"Loading..."

İpek KİPRİK

İpek Kiprik Nedir ?

Kirpiklerinizin düz, seyrek, açık renk ya da ince bir yapıda olmasından şikayet ediyor, kirpikleriniz çok daha fark edilir olsun istiyorsanız; işte size son dönemin en favori yöntemi: İPEK KİRPİK Tüm kirpiklere tek tek yapıştırılmak suretiyle uygulanan ipek kirpik yöntemi, uzun süreli kullanım imkânı sağladığı için yaz – kış kullanılabiliyor. İşlem o kadar basit ve buna karşılık o kadar göz alıcı ki; göz makyajını kullanmanın daha zor olduğu yaz döneminde uygulama yaptırıp, yaz dönemi sona erdiğinde ipek kirpik uygulamasına ara vermeyi planlayan kadınlar, bir daha bu kirpik yapısından vazgeçemiyor ve uygulamayı sene boyunca kullanmaya devam ediyorlar.

3D İpek Kiprik

3D ipek kirpik biraz daha yoğunluk verebildiğiniz birsistemdir. Hazır halde makine yapımı tek bir kıla 3 kıl şeklinde taktığınız bir sistemdir. Dip kısımları birleşik fakat uç kısımlara doğru 3 kıl olan bir kirpik çeşitidir. Kendi kirpiği bazı bölümde olmayan yada az bir boşluk olduğu zaman bu 3D ipek kirpiklerle taktığınız zaman o boşluğu doldurabiliyorsunuz.

6D İpek Kiprik

6D ipek kirpik çok daha yığunluk verebileceğiniz kirpiği çok seven abartıyı seven kirpiğin yoğunluğunnu seven kişiler için ideal bir kirpik çeşitidir. Makine yapımıdır, d,p kısımları birleşik uç kısımlarında 6 kıl olan ipek kirpiktir. Bunu ister 2-3-4-5’e bölüpte takıp yada bütünde takabileceğiniz ipek kirpik çeşitidir.

Profesyonel çözümler için lütfen bizimle iletişime geçin !