"Loading..."

SAÇ SİMÜLASYONU

Saç Simülasyonu Nedir ?

Saç simülasyonu, saç mikropigmentasyonu yada saç dövmesi ismiyle bilinen bu yöntem, cerrahi olmayan bir alopesi kellik giderme yöntemidir. Bu yöntemde gerçek saç kökleri ve kıl yapıları taklit edilerek özel cihazlar yardımıyla kellik olan alanlara epidermal mikropigmentasyon uygulanmasıyla yapılır.

Saç Dövmesi Nedir? Neden Tercih Edilmelidir?

Kellik asrımızın en büyük sorunlarından birisidir. Ancak geliştirilen yöntemler sayesinde kelliğe de çözüm bulunduğunu söylemek mümkündür. Saç ekme yöntemleri kellikle mücadelede başı çekiyor diyebiliriz. Ama her zaman bu yöntemlerin istenileni ortaya koyduğunu söylemek mümkün değil. Bu nedenle alternatif yöntemlerden biri olarak çokça tercih edilen saç dövmesi uygulaması kellikle mücadelede yeni bir trend!

Saç Mikropigmentasyonu

İlaç kullanımı sonrası Saç dökülmesi, yara izi sonrası saç kaybı ya da genetik saç dökülmeleri için bir çözüm bir alternatif arıyorsanız (smp) SCAR MIKROPIGMENTASYON tam size göre. Türkiye de yeni uygulanan bu sistem yurtdışında sinema oyuncuları ses sanatçıları ve birçok ihtiyacı olan kişiler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kafa derisi üzerinde Yakından tıraş yapılmış gibi çok kısa saçlar şeklinde bir görüntüsü vardır. Bu işlem saç köklerinin görünümünde, mevcut saç rengi ve dokusu ile mükemmel bir uyum sağlar. Bakımı zahmetsizdir. Artık Sadece saçları yakından tıraş ederek sürekli bakımlı gözükebilirsiniz.

Profesyonel çözümler için lütfen bizimle iletişime geçin !